Seyahat Sigortası.

 

Yurt dışında en iyi şekilde koruma altında olursunuz.

Hastalık ve seyahatten vazgeçtiğinizde de hizmet alırsınız.

Uygun primlerle mükemmel bir güvence elde edersiniz.

 

Hızlı Teklif 0322 458 9000

almanya

almanya

Size Hangi Seyahat Sigortası uyar?


Seyahat Sigortası konusunun arkasında yatan nedenler

Seyahat sigortasının farklı türleri vardır: Bir seyahat öncesi devreye giren seyahat sigortası, seyahatten cayma hakkı tanır. Siz sağlık nedeniyle seyahatinizi iptal ettiğinizde ödeme yapar. Seyahate başlamış olsanız dahi, seyahati yarıda kesme sigortası size hizmet verir. Ayrıca yurt dışı seyahat sağlık sigortası da vardır; seyahat esnasında tıbbi yardım ihtiyacınız olduğunda size hizmet verecektir. Bu ister diş hekiminde kısa süreli bir tedavi, isterse de hastanede uzun süreli bir yatış olsun fark etmez. Sigorta paketinize bir seyahat kaza sigortası veya bagaj sigortası ilave ettiriniz.

Hem tek kişilik, hem de aileler için seyahat sigortaları mevcuttur. Öğrencileri ve Au-pair’leri (çocuk bakıcısı) özel teklifler beklemektedir. Bir yıllık bir sigortayla her zaman aniden dünyanın en güzel köşelerini keşfedebilirsiniz. İster kişisel, ister mesleki olsun.

Bu sigortalar, seyahatinin sorunsuz geçmesini isteyenler için idealdir. Herhangi bir durumda her şey çözülmüş olur. Zira yurtdışında bir doktor tedavisi örneğin hiç beklenmediği kadar yüksek olabilir. Ayrıca 2017 yılında en fazla, seyahat sağlık sigortaları ve seyahatten cayma hakkı yapılmıştır.

 

Seyahat etmeyi seviyor musunuz? Yabancı ülkeleri veya şehirleri keşfetmek mi istiyorsunuz? Ancak tatilde hasta olursanız, seyahat rüyanız hızla rahatsız edici olmaya başlar. Bizim yurtdışı seyahat sağlık sigortamız ile hastalık durumunda kendinizi ve bütün yurtdışı seyahatlerinizde finansman ve organizasyon yardımını garantilemiş olursunuz.

Sizin avantajınız: Tabii bu korumayı bütün aileniz için de yaptırabilirsiniz. Sizi nelere karşı sigortalıyoruz? Geri gönderme, arama ve kurtarma aksiyonları ve acil durumlarda 24 saat acil çağrı. Bu bütün seyahatlerde güvence verir.

Siz şahsi veya iş için seyahat etmek istiyorsunuz. Ancak son anda hastalanıyorsunuz ve pahalı bir seyahati iptal etmek zorundasınız. Şansınıza sizin Seyahatten Cayma Hakkınız var. Bu tür durumlarda yüksek masraflardan kendinizi korumanız için en doğru karar.

Çok özel avantaj: Seyahatinizi bulunduğunuz yerde hastalık veya kaza nedeniyle yarıda kesmek zorunda kalabileceğiniz durumlar için. Bu çok önemli güvenceyi seyahate çıkmadan 30 gün öncesine kadar online olarak yapabilirsiniz. Ayrıca aileler için de ekstra paketler de mevcuttur.

Siz gerçekten de seyahat etmek mi istiyorsunuz? Her yeni seyahatte yeniden keşke olsaydı diye düşünmeye gerek kalmaz? O zaman ben güvende miyim? Fiyatı bana uygun mu? O zaman Yavego Yıllık seyahatten cayma hakkı size mükemmel uyacaktır.

Bütün bir yıl güvende olacağınız için kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sizin için bunun anlamı iptal veya değişiklik masraflarının iadesi demektir. Buna bir de yarıda kesme dahildir. Bu şekilde ani bir kararla seyahate çıkabilirsiniz.

Bir sömestr yurtdışında okumayı planlıyorsunuz? Yurtdışındaki uzun süreli ikametlerde bir ara doktora gitmek zorunda kalma ihtimaliniz artacaktır. Bu nedenle bir talebe sigortası çok önemlidir. Zira yurtdışındaki tıbbi tedaviler bizim için alışılmıştan daha pahalıdır.

Şayet siz 25 yaşından küçük ve 2 yıldan fazla yurtdışında kalmayacaksanız finansal açıdan koruma altındasınız. Bu ister dil okulu, eğitim seyahati ister çalışma ve gezi olsun size ayakta ve yatarak tedavileriniz ile evinize nakilde finansal yardım alırsınız. Buna ilave olarak karma paket size cazip ilave koruma sunmaktadır.